Biuletyn Informacji Publicznej

Jadłospis na 2 tygodnie:

PONIEDZIAŁEK 07.10.2019 r.:

ŚNIADANIE I: kasza manna, chleb pszenny, chleb razowy ze słonecznikiem, masło, polędwica sopocka, papryka.

ŚNIADANIE II: arbuz,  woda.

OBIAD: zupa pomidorowa z makaronem, natka.

Ziemniaki, kotlet z piersi kurczaka, surówka (ogórek kiszony, groszek konserwowy, jabłko, szczypior ) ,

 kompot z czarnej porzeczki.

PODWIECZOREK: kisiel z owocami, wafle jaglane, banan 1/2

 

WTOREK 08.10.2019 r.:

ŚNIADANIE I: stół szwedzki: bawarka, chleb pszenny, chleb żytni z dynią, masło, kiełbasa szynkowa, miód, ogórek świeży, szczypior, sałata.

ŚNIADANIE II: banan ½, , marchew do gryzienia, woda.

OBIAD: zupa z soczewicy z ziemniakami, natka.

Pierogi z serem białym, marchew z jabłkiem, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: kajzerka, masło, pasta z tuńczyka, szczypior, kawa.

 

ŚRODA 09.10.2019 r.:

ŚNIADANIE I: kakao na mleku, chleb pszenny, chleb żytni z żurawiną, serek bieluch, szczypior, pomidor.

ŚNIADANIE II:  brzoskwinia ½, kalarepa do gryzienia, woda.

OBIAD: barszcz biały z ziemniakami, natka.

 Kasza gryczana, szczypior, schab duszony, buraki zasmażane, marchewka, kompot z czarnej porzeczki.

PODWIECZOREK: naleśniki, mus brzoskwiniowy, herbata owocowa.

 

CZWARTEK 10.10.2019 r.:

ŚNIADANIE I; Stół szwedzki; kawa ,chleb pszenny, bułka grahamka, masło, szynka, ser biały, rzodkiewka, szczypior.

ŚNIADANIE II ; jabłko ½ ,woda

OBIAD ; zupa ryżowa, natka

Makaron razowy, gulasz wieprzowy, surówka (cykoria, pomidory koktajlowe, papryka zielona.

PODWIECZOREK; pieczywo tostowe żytnie, szynka konserwowa, ser żółty, ketchup, herbata owocowa

 

PIĄTEK  11.10.2019 r.:

ŚNIADANIE I: płatki jaglane na mleku,, chleb pszenny, chleb staropolski, masło, pierś opiekana z indyka, ogórek świeży, herbata z cytryną.        

ŚNIADANIE II: gruszka ½, marchewka do gryzienia, woda.

OBIAD: zupa brokułowa krem, grzanki, natka.

Ziemniaki, kotlet z ryby, surówka z kapusty kiszonej, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: murzynek, bawarka.

 

PONIEDZIAŁEK  14.10.2019 r.:

ŚNIADANIE I: kawa, chleb pszenny, chleb razowy ze słonecznikiem, masło, parówka z szynki, ketchup.

ŚNIADANIE II:  arbuz, woda.

OBIAD: zupa fasolowa z ziemniakami, natka.

Kasza pęczak, filet z indyka w sosie, sałata, rzodkiewka, szczypior, śmietana, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: racuchy drożdżowe z jabłkiem, herbata z cytryną.

 

WTOREK 15.10.2019 r.:

ŚNIADANIE I: stół szwedzki: bawarka, chleb pszenny, chleb żytni żurawiną, masło, szynka, powidła śliwkowe, ogórek kiszony, ćwikła.

ŚNIADANIE II: banan ½, marchewka do gryzienia, woda.

OBIAD: kapuśniak z białej kapusty, natka.

 Naleśniki z serem białym, polewa truskawkowa, kompot wiśniowy.

PODWIECZOREK: kajzerka z  masłem, jajko, sałata, szczypior, kawa.

 

ŚRODA 16.10.2019 r.:

ŚNIADANIE I: ryż na mleku, chleb pszenny, chleb razowy ze słonecznikiem, masło, ser żółty, pomidor, szczypior.

ŚNIADANIE II: winogrona, kalarepa do gryzienia, woda.

OBIAD: rosół z makaronem, natka.

Ziemniaki, pałki z kurczaka, marchewka zasmażana, mizeria ,szczypior, kompot z czarnej porzeczki.

PODWIECZOREK: chałka z masłem, mleko.

 

CZWARTEK 17.10.2019 r.: 

ŚNIADANIE I: stół szwedzki: herbata z cytryną. Chleb pszenny, chleb razowy z dynią, polędwica sopocka, serek almette, rzodkiewka, ogórek świeży, szczypior.

ŚNIADANIE II: śliwki, woda.

OBIAD: zupa ogórkowa z ziemniakami, natka.

Pierogi z mięsem, surówka z buraka czerwonego ,  kompot wiśniowy.

PODWIECZOREK: kasza manna z truskawkami, herbata owocowa.

 

PIĄTEK 18.10.2019 r.:

ŚNIADANIE I: Płatki kukurydziane na mleku, chleb pszenny, chleb razowy ze słonecznikiem, kiełbasa żywiecka, papryka.

ŚNIADANIE II: gruszka ½, marchewka do gryzienia, woda.

OBIAD: zupa jarzynowa z makaronem, natka.

Ziemniaki. Ryba smażona, surówka z kapusty kiszonej, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: kajzerka, masło ser żółty, pomidor, szczypior, kawa.