.

19-11-2019 16:42

Muzeum Narodowe

Dnia 21 listopada dzieci z grupy Świetlików mają zaplanowane w Muzeum Narodowym warsztaty pt.: " W Krainie Niebieskiego Smoka". Zbiórka w przedszkolu o godz. 7.00.

19-11-2019 13:53

Teatrzyk: "Grzecznie i bezpiecznie"

dnia 22 listopada odbedzie się teatrzyk dla dzieci, pt.: „Grzecznie i bezpiecznie"
Bajka ucząca dzieci jak zachowywać się kulturalnie i bezpiecznie na ulicy. Mówiąca o bezpieczeństwie w domu, w szkole, a także na wycieczkach i wakacjach.
Uczymy także dzieci „jak być zielonym” > (segregacja śmieci, dbanie o środowisko). Bajka edukacyjna.

19-11-2019 13:47

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

Dnia 28 listopada o godz. 10.00 odbędzie się rozstrzygnięcie dzielnicowego konkursu plastycznego: "Moje podróże małe i duże" z udziałem dzieci, nauczycieli, rady rodziców przedszkola, władz oświatowych i dyrektorów innych przedszkoli.

19-11-2019 13:28

Teatrzyk:

Dnia 4 grudnia o godz. 9.15 zapraszamy dzieci na teatrzyk: "PINOKIO"

Przedstawienie ilustruje, ile wiedzy trzeba zdobyć i jak należy się zachowywać by zasłużyć na miano grzecznego chłopca, a nie pajacaBohater przeżywa wiele przygód, które stanowią najczęściej konsekwencje jego błędnych decyzji i sprzeciwu wobec zakazów dorosłych. Z opowieści dzieci dowiadują się, że należy skończyć z kłamstwem, ponieważ prawda wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Godne pochwały są takie wartości jak: nauka, praca, bycie życzliwym i troskliwym wobec słabszych oraz to, że należy być odpowiedzialnym za własne czyny. Ważną nauką płynącą ze spektaklu jest również to, że pokazuje ważność edukacji, a przecież bez nauki szybko zamieniamy się w … osły. Scenografia składa się z kilku zmieniających się parawanów przedstawiających: wnętrze domu Pinokia, cyrk, pole cudów, wzburzone morze.  Atutem przedstawienia jest różnorodność wykorzystanych form lalkarskich i połączenie ich z teatrem żywego aktora.

19-11-2019 13:02

Spotkania Świąteczne

Dnia 12 grudnia zapraszamy rodziców i dzieci na SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE połączone z wizytą Mikołaja i rozdaniem prezentów:

Godziny :

I tura – Biedronki i Motylki – 15.30 – 16.15