.

24-03-2020 14:21

Zdalne nauczanie

Przed nami kolejne dni zamknięcia przedszkola. Mimo to chcemy z dziećmi i rodzicami mieć kontakt. Zachęcamy do skorzystanie z porad i propozycji naszych nauczycieli, które są obecnie publikowane na FACEBOOKU, a inne, opracowane przez nauczycieli materiały dla dzieci, w ramach realizacji podstawy programowej, są publikowane na dedykowanych Dyskach Google. Linki są przyporządkowane dla każdej grupy. Znajdują się tam również propozycje zabaw logopedycznych - przygotowane przez panią Marzenę, z języka angielskiego - przygotowane przez panią Aleksandrę, a także z rytmiki - przygotowane przez panią Annę.

Linki do kont zostały przesłane rodzicom przez dyrektora przedszkola.

Zostały też utworzone i podane adresy e-mailowe dla grup, poprzez ktore rodzice mogą kontaktować się z nauczycielkami.