23-03-2021 11:19

Aktywność fizyczna przedszkolaków

Wspólnie zadbajmy o zdrowie i kondycję dzieci!

Nasze przedszkole bierze udział w badaniu Sportowej Akademii Veolia Junior pt. „Aktywność fizyczna przedszkolaków i zmiany nawyków ruchowych rodzin w czasie pandemii COVID-19”. Zebrane informacje posłużą do rozwoju programów upowszechniających aktywność fizyczną, zwłaszcza wśród najmłodszych.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców dzieci wieku 3-6 lat o wypełnienie anonimowej ankiety on-line. Jej uzupełnienie powinno zająć około 15 minut.

Kwestionariusz dostępny jest pod linkiem https://badaniesavjunior.webankieta.pl/  Ostateczny termin upływa 7 kwietnia 2021 roku, dlatego prosimy o możliwie najszybsze wypełnienie.

08-03-2021 08:50

Uchwała Rady Miasta

26-01-2021 14:10

List od Pana Burmistrza

Szanowni rodzice dzieci 5 - letnich, zapraszam do przeczytania listu Pana Burmistrza Tomasza Kucharskiego.

"Przedszkolak w szkole".